Nasza misja

TEO Technologie Energii Odnawialnej

Firma została założona w 2007 roku z inicjatywy Daniela Hrehorowicza. Nazwa trafnie określa priorytety firmy - Technologie Energii Odnawialnej. Od momentu założenia, firma zrealizowała pomyślnie wiele inwestycji i zyskała uznanie wśród tutejszych inwestorów. To zaowocowało cennymi kontaktami oraz dalszym rozwojem firmy. W Listopadzie 2020 roku firma przeistoczyła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Do zarządu firmy dołączył Eryk i Maciek którzy pod okiem Daniela realizują dalsze plany rozwoju spółki. MISJA: Wdrażanie nowych, niezależnych technologi odnawialnych źródeł energii. Skupiamy się w głównej mierze na tworzeniu pasywnych instalacji. Wdrażamy innowacyjne technologie zgodne z naturą, dbając o naszą planetę. Pracujemy nad nowymi technologiami FREE ENERGY. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, tworząc rozwiązania mało skomplikowane, efektywne, żywotne, ekonomiczne, proste w obsłudze i przede wszystkim niezależne. Zajmujemy się instalacjami Fotowoltaicznymi, Generatorami Wolnej Energii, instalacjami grzewczymi m.in. Bufor Ciepła jak i Pompy Ciepła, także Klimatyzacją oraz Wentylacją. Współpracujemy z renomowanymi firmami światowej czołówki, do których mamy pełne zaufanie. Dzięki temu możemy zagwarantować naszą staranną pracę. Przedstaw nam twoje potrzeby a dobierzemy i zoptymalizujemy technologie w Twoim domu ''szyte na wymiar'' zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Chcąc dać więcej niezależnego wyboru produktu naszym klientom, nasi inżynierowie cykliczne tworzą raporty porównujące wydajności, efektywności i rzeczywiste pobory prądu przez poszczególnych producentów. Te porównania pozwalają precyzyjnie dopasować się produktem indywidualnie do obiektu. Wszystkie raporty porównawcze dla Klimatyzacji i Pomp Ciepła do pobrania na naszej stronie w zakładce Aktualności spisane w książce ,,Poradnik Instalatora''.

Firma skupia się na wdrażaniu technologi wolnych od opłat w przyszłości oraz na tworzeniu instalacji w taki sposób aby dom w którym mieszkasz nie emitował szkodliwych substancji. Jednocześnie aby ciągle oszczędzał Twoje pieniądze i czas. To zielona energia która została stworzona dla Twojego domu.
Nasza misja

Darmowy prąd


Posiadaj własną niezależną elektrownie. Zapomnij o płaceniu rachunków dla dużych koncernów produkujących prąd. Nasze rozwiązania pozwolą Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze.
Nasza misja

Darmowa Deszczówka


Nie marnuj tego czego daje natura. Zacznij wykorzystywać darmową wodę deszczową. Deszczówka może być wykorzystywana na wiele sposobów, np. Do podlewania trawnika, mycia samochodu, prac gospodarczych, miski ustępowej i wiele innych. Nasza instalacja pozwoli Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze.
Nasza misja

Odpady bez opłat


Już teraz jest wiele alternatywnych rozwiązań radzenia sobie z odpadami. Obecnie świat przechodzi kryzys w gromadzeniu się odpadów różnego pochodzenia. Nasza firma proponuje zacząć od siebie. Zachęcamy do radzenia sobie z tym problemem począwszy od naszych gospodarstw. Sama segregacja już nie pomoże, musimy pójść krok dalej i zmniejszać ich produkowania oraz utylizować je w gospodarstwach wykorzystując najnowsze technologie.
Nasza misja

Darmowe odprowadzanie ścieków


Przydomowe oczyszczalnie ścieków to naszym zdaniem przyszłość. Nasza instalacja pozwoli Tobie odzyskać wodę szarą, w procesie oczyszczania biologicznego z usuwaniem mechanicznym cząstek niebiodegradowalnych. Taka instalacja pozwoli Tobie zaoszczędzić wodę, którą w sposób standardowy pobrana by została z wodociągu.
Nasza misja

Darmowa woda


Oszczędzaj wodę i już nigdy nie płać za nią. Proponujemy proste rozwiązania pobierania wody głębinowej. Stosują przy tym odpowiednie filtry już nie będziesz korzystał z istniejących wodociągów. Sam kontroluj i badaj wodę z której korzystasz na codzień.
Free Solutions

Nowoczesne technologie


Korzystaj z nowoczesnych technologii jakie są obecne. Pompy Ciepła, Bufory Ciepła, Kolektory Słoneczne, Fotowoltaika. Wszystkie z wymienionych technologi pobierają znacznie mniej energii, są też bardziej żywotne. Natomiast każdy dom posiada swoje indywidualne położenie geograficzne oraz ma inne wytyczne, dlatego nim dobierzemy optymalne rozwiązanie, należy przeprowadzić audyt energetyczny obiektu.